Lekarze

Lek. dent. Hanna Květ

Stomatologa zachowawcza, Stomatologia dziecięca

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej pasją jest stomatologia zachowawcza oraz dziecięca.

Uczestniczka wielu międzynarodowych konferencji stomatologicznych m.in. Quintessence, Krakdent-edu, Kongresu DENTAL SPAGHETTI.

Profesjonalistka w każdym calu. Uwielbia dzieci co przekłada się na jej pracę.

Lek. dent. Dominika Hukowska

Endodoncja

Ukończyła studia lekarsko-stomatologiczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Od momentu ukończenia studiów nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zakresu endodoncji.

Zajmuje się trudnymi przypadkami leczenia kanałowego pierwotnego jak i powtórnego pod mikroskopem. Poprzez dokładność oraz profesjonalizm zdobywa zaufanie pacjentów. Członkini Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Lek. dent. Tomasz Martel

Protetyka

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestniczy w kursach prowadzonych zarówno przez polskich jak i zagranicznych wykładowców.

Posiada już kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie wykonywanych prac protetycznych,. W Perle leczy od początku jej istnienia, czyli od 2019r.

Szczególnym zainteresowaniem darzy protetykę – dziedzinę która pozwala odmieniać wygląd pacjentów i przywracać komfort oraz pewność siebie.

Jego największą satysfakcją zawodową jest uśmiech zadowolonego pacjenta..

Lek. dent. Michał Tyrakowski

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego pasją jest chirurgia stomatologiczna oraz implantologia, zajmuje się leczeniem interdyscyplinarnym.

Nieustająco rozwija swoje umiejętności praktyczne i wiedzę merytoryczną uczestnicząc w szkoleniach i specjalistycznych kursach. Świadczą o tym posiadane przez niego liczne dyplomy i certyfikaty.

Dzięki swojemu życzliwemu podejściu zyskuje zaufanie wśród dorosłych jak i najmłodszych pacjentów.

Lek. med. Estetycznej Maja Teresińska

Medycyna estetyczna i regeneracyjna

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej w Katowicach.

Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej i Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Zwyciężczyni plebiscytu Dentysta Roku 2018 oraz Najpopularniejszy Dentysta Roku 2018.

Lek. dent. Jakub Dynowski

Stomatologa zachowawcza, Stomatologia dziecięca

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego zamiłowaniem jest stomatologia zachowawcza.

Lek. dent. Patrycja Eksztein

Ortodoncja, Periodontologia

Z pasją leczy pacjentów z potrzebami ortodontycznymi i periodontologicznymi. Przyjmuje pacjentów dorosłych  jak również dzieci.